Κωδικός προϊόντος : HPJH87W20INCKNBF9001V0 ID : 98676
Σύντομη περιγραφή
  • Ιδανική Υποστήριξη για Φυτά & Λαχανικά
  • Ομορφύνετε τον Κήπο Σας
  • Ανθεκτική Κατασκευή από Χάλυβα
  • Ενθαρρύνει την Ανάπτυξη των Φυτών
  • Εύκολη Συναρμολόγηση
  • Πολυχρηστικότητα
  • Μεγαλύτερος Χώρος Καλλιέργειας
  • Διαστάσεις Μονού Πάνελ: 21 x 87 in / 52.5 x 220 εκ
  • Διαστάσεις Κάτω Τμήματος: 21 x 44 in / 52.5 x 112 εκ
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: EKHPJ220-4
  • Μήκος Στύλου Εδάφους: 11.42 in / 29 εκ
  • Ποσότητα: 4 Πακέτα
  • Διαστάσεις Άνω Τμήματος: 21 x 44 in / 52.5 x 111 εκ
  • Μέγιστο Μέγεθος Συναρμολογημένου (4 Πάνελ Συνδεδεμένα): 82 x 87 in / 208 x 220 εκ