VEVOR VEVOR Τροχός Τύχης 305 mm με Βάση και 10 Θέσεις, για Εκδηλώσεις και Πάρτι ZMKCJZL12INC39BBB001V0
Κωδικός προϊόντος : ZMKCJZL12INC39BBB001V0 ID : 85797
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 349 Πόντους
    VEVOR Τροχός Τύχης 305 mm με Βάση και 10 Θέσεις, για Εκδηλώσεις και Πάρτι ZMKCJZL12INC39BBB001V0
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    Ρόδα Δώρων VEVOR 305 mm με Βάση
    Απολαύστε τον απόλυτο χρόνο περιστροφής με την ρόδα δώρων 305 mm VEVOR! Με 10 θέσεις και πολύχρωμο σχεδιασμό, αυτή η τροχός περιστροφής είναι ιδανική για πάρτι, εκθέσεις και καρναβαλικά γεγονότα.
    Συναρπαστικός χρόνος περιστροφής
    • Πολυχρηστική χρήση: Ιδανική για προωθήσεις, σχολικές εκδηλώσεις, και φεστιβάλ.
    Προδιαγραφές προϊόντος
    • 10 Προσαρμόσιμες Θέσεις
    • Διάμετρος Ρόδας: 12 in/304.80 mm
    • Διαστάσεις Βάσης: 6.30 x 6.30 in/160 x 160 mm