VEVOR VEVOR Τροχός Τύχης 36" με Ρυθμιζόμενο Ύψος, 18 Θέσεις, Εύκολη Συναρμολόγηση, Για Πάρτι & Εκδηλώσεις LDSCJZL36INCCKM5L001V0
Κωδικός προϊόντος : LDSCJZL36INCCKM5L001V0 ID : 85657
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολη Συναρμολόγηση
  • Ομαλή Περιστροφή
  • Συναρπαστική Ατμόσφαιρα
  • Προσαρμόσιμο & Επεξεργάσιμο
  • Χρήση σε Τραπέζι & Δάπεδο
VEVOR Τροχός Τύχης 36" με Ρυθμιζόμενο Ύψος, 18 Θέσεις, Εύκολη Συναρμολόγηση, Για Πάρτι & Εκδηλώσεις LDSCJZL36INCCKM5L001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ρόδα Τύχης VEVOR 914 mm με 18 Θέσεις και Ρυθμιζόμενη βάση
Χαρούμενος Χρόνος Περιστροφής
Προσαρμόσιμος Σχεδιασμός
Εύκολη Συναρμολόγηση
Πολύπλευρες Εφαρμογές
Με δύο ύψη συναρμολόγησης (40 in/1005 mm και 71 in/1805 mm), μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη ρόδα τόσο σε τραπέζι όσο και στο δάπεδο. Είναι ιδανική για πάρτι, τάξεις, εκθέσεις και πολλές άλλες εκδηλώσεις.
Ανθεκτική και Εύχρηστη
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • 2 Ρυθμιζόμενα Ύψη: 40 in / 1005 mm, 71 in / 1805 mm
  • Θέσεις: 18 Θέσεις, 6 Χρώματα
  • Διάμετρος Ρόδας: 36 in / 914.40 mm
  • Διαστάσεις Βάσης: 11.81 x 13.39 in / 300 x 340 mm