VEVOR VEVOR Τροχός Τύχης 610 mm με Βάση, 14 Θέσεων, Ρυθμιζόμενο Ύψος, 6 Χρώματα LDSCJZL24INCW7RDZ001V0
Κωδικός προϊόντος : LDSCJZL24INCW7RDZ001V0 ID : 85714
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 836 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ευτυχισμένος Χρόνος Περιστροφής
  • Συναρπαστικός Ήχος και Δυνατότητα Προσαρμογής
  • Προσεγμένος Σχεδιασμός
  • Εύκολη Συναρμολόγηση
  • Πλατιά Εφαρμογές
  • Ανθεκτικό και Βολικό
  • 2 Ρυθμιζόμενα Ύψη: 30 in/760 mm; 60 in/1510 mm
  • 14 Θέσεις, 6 Χρώματα
  • Διάμετρος Τροχού: 24 in/610 mm
  • Διαστάσεις Βάσης: 11.81 x 13.39 in/300 x 340 mm
  • Μαγνητικό Ρουλεμάν: 5.5 in/140 mm
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα περιλαμβάνονται
  • Ομαλή Περιστροφή: Ακριβείας ρουλεμάν για ομαλές περιστροφές
  • Συναρπαστική Ατμόσφαιρα: Έντονος ήχος που προσελκύει τα πλήθη
  • Προσαρμόσιμο & Γράψιμο: 14 θέσεις για προσωπικές προσαρμογές
  • Χρήση Επί Τραπεζιού & Δαπέδου: Δύο επιλογές συναρμολόγησης
VEVOR Τροχός Τύχης 610 mm με Βάση, 14 Θέσεων, Ρυθμιζόμενο Ύψος, 6 Χρώματα LDSCJZL24INCW7RDZ001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
< lang="el">VEVOR Τροχός Τύχης 610 mmΤροχός Τύχης VEVOR 610 mm 14 Θέσεις με Ρυθμιζόμενη Βάση
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ευτυχισμένος Χρόνος Περιστροφής: Ζήστε τη διασκέδαση που προσφέρει κάθε περιστροφή.
  • Συναρπαστικός Ήχος: Η σφιρήλατη κίνηση ενισχύει την ένταση και κρατά το ενδιαφέρον όλων.
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Όλα τα μέρη περιλαμβάνονται για γρήγορη και απλή συναρμολόγηση.
  • Ευρύ Εφαρμογές: Κατάλληλος για πάρτυ, εκθεσιακούς χώρους, τάξεις και όχι μόνο.
  • Ανθεκτικότητα & Άνεση: Σταθερό, αντιολισθητικό υπόστρωμα για ασφαλείς περιστροφές.
Διαστάσεις & Λεπτομέρειες
  • Ρυθμιζόμενο Ύψος: 30 in/760 mm ή 60 in / 1510 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 11.99 lbs / 5.44 kg