VEVOR VEVOR Τσάντα Μπόουλινγκ 2 Μπάλες με Ρόδες και Θήκη Παπουτσιών GLLGBLQBQBLG8VEX4001V0
Κωδικός προϊόντος : GLLGBLQBQBLG8VEX4001V0 ID : 77992
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 792 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ποιοτικό Υλικό: Κατασκευασμένη από προηγμένα υλικά για αντοχή και διάρκεια.
    VEVOR Τσάντα Μπόουλινγκ 2 Μπάλες με Ρόδες και Θήκη Παπουτσιών GLLGBLQBQBLG8VEX4001V0
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    html VEVOR Τσάντα Μπόουλινγκ για 2 Μπάλες με Ρόδες Περιγραφή Προϊόντος
    • Επαγγελματικός Σχεδιασμός Τσάντας Μπόουλινγκ: Για τους λάτρεις του μπόουλινγκ.
    • Ποιοτικά Υλικά: Κατασκευασμένη από ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση.
    • Χωριστά Διαμερίσματα: Προσφέρει οργάνωση και προστασία για τις μπάλες και τα παπούτσια σας.
    • Μεγάλη Χωρητικότητα: Χωράει έως και 2 μπάλες μπόουλινγκ και άλλα αξεσουάρ.
    • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανική για προπονήσεις και αγώνες.
    • Διαθέσιμα Σε Πολλαπλά Στιλ: Επιλέξτε το σχέδιο που ταιριάζει στην προσωπικότητά σας.
    Πληροφορίες Προϊόντος
    • Κωδικός Μοντέλου: ZL-YDB-0098-002
    • Διαστάσεις Προϊόντος: 570 x 270 x 400 mm (22.44 x 10.63 x 15.75 in)
    • Μέγιστο Μήκος Επεκτεινόμενης Λαβής: 1050 mm (41.32 in)