VEVOR VEVOR Υβριδικός Ηλιακός Αντιστροφέας 3000W, 24V DC σε 230V AC, Καθαρού Ημιτόνου με Φορτιστή, Ενσωματωμένο Ελεγκτή MPPT 80A, Συμβατός με Μπαταρίες Μολύβδου και Λιθίου, για Οικιακή Χρήση, Τροχόσπιτο, Εξωδικτύου. LWNKYTJGP230O3Q3F001V7
Κωδικός προϊόντος : LWNKYTJGP230O3Q3F001V7 ID : 95460
Σύντομη περιγραφή
  • Υβριδικός Ηλιακός Αντιστροφέας 3000W
  • 24V DC προς 230V AC
  • Καθαρού Ημιτόνου Αντιστροφέας/Φορτιστής
  • Ενσωματωμένος 80A MPPT Ηλιακός Ελεγκτής
  • Συμβατός με Μπαταρίες Μολύβδου-Οξέος και Λιθίου
  • Για Οικία, Τροχόσπιτο, Εκτός Δικτύου
  • Προστασία Από Βραχυκύκλωμα
  • Προστασία Από Υπερφόρτωση
  • Συμπεριλαμβάνεται Ασφάλεια
  • 3 Λειτουργίες Φόρτισης και 4 Λειτουργίες Εξόδου
  • Πολλαπλές Πηγές Ενέργειας
  • Φιλική Οθόνη LCD
  • Τάση/Συχνότητα Εξόδου: 230V AC, 50/60Hz
  • Συμβατή Τάση Μπαταρίας: 24V DC
  • MPPT Ελεγκτής Φόρτισης: 24V, 80A
  • Κορυφαία Αποδοτικότητα: 93%
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: 14 ℉ έως 122 ℉/–10 ℃ έως 50 ℃
  • Χρώμα: Λευκό
  • Υλικό: Μεταλλική Βαφή Σκόνης
  • Επίπεδο Θορύβου: <50 dB
  • Υγρασία Λειτουργίας: 20% έως 95% RH (χωρίς συμπύκνωση)
  • Αριθμός Μοντέλου: GD3024JMH
  • Συμβατοί Τύποι Μπαταριών: Μολύβδου-Οξέος/Λιθίου
  • Κυματομορφή Εξόδου: Καθαρό Ημιτόνο
VEVOR Υβριδικός Ηλιακός Αντιστροφέας 3000W, 24V DC σε 230V AC, Καθαρού Ημιτόνου με Φορτιστή, Ενσωματωμένο Ελεγκτή MPPT 80A, Συμβατός με Μπαταρίες Μολύβδου και Λιθίου, για Οικιακή Χρήση, Τροχόσπιτο, Εξωδικτύου. LWNKYTJGP230O3Q3F001V7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ολοκληρωμένες Προστασίες
Ευρεία Συμβατότητα Μπαταρίας
Σχεδιασμένος για συστήματα μπαταρίας 24V, υποστηρίζει μπαταρίες λιθίου, μολύβδου-οξέως και ακόμη και προσαρμοσμένους τύπους μπαταριών, προσφέροντας ευελιξία για την προτιμώμενη λύση αποθήκευσης σας.
Απόδοση Μετατροπής 99%
Καθαρό Ημιτονικό Κύμα
Υβριδικός Ηλιακός Μετατροπέας 2-σε-1
Ενσωματώνει άψογα τον μετατροπέα και τον ελεγκτή σε μια μονάδα. Παρέχει 3000W, 230V AC μονοφασικό καθαρό ημιτονικό κύμα, καθιστώντας το ιδανικό για μικρά σπίτια και αυτόνομα ηλιακά συστήματα. Για συσκευές που απαιτούν άλλες τάσεις, απαιτείται μετασχηματιστής (δεν περιλαμβάνεται).
Λεπτομέρειες Προϊόντος
  • 3000W Υβριδικός Ηλιακός Μετατροπέας VEVOR
  • Συμβατό με Μολύβδου-Οξέος και Λιθίου Μπαταρία
  • Για Οικία, Τροχόσπιτο, Αυτόνομη Χρήση
  • Προστασία Βραχυκυκλώματος και Υπερφόρτωσης