VEVOR VEVOR Υδραυλική Αντλία 15L Διπλής Ενέργειας για Τρέιλερ DC 12V YXYYB12VZLDJ3VIN2V0
Κωδικός προϊόντος : YXYYB12VZLDJ3VIN2V0 ID : 42102
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Αντλίας VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Αντλίας VEVOR
  • Διπλή Απόδοση: Η αντλία διπλής ενέργειας αυξάνει την αποδοτικότητα.
  • Ασφάλεια Πρώτα: Σχεδιασμένη με γνώμονα την ασφάλεια.
  • Επαγγελματική Απόδοση: Κατασκευασμένη για επαγγελματική χρήση.
  • Απλοποιημένη Εγκατάσταση: Εύκολη εγκατάσταση για γρήγορη χρήση.
  • Αβίαστος Έλεγχος Ροής: Εύκολος έλεγχος της ροής για βέλτιστη λειτουργία.
  • Υψηλή Πίεση: Μέγιστη πίεση 3200 psi για απαιτητικές εφαρμογές.
VEVOR Υδραυλική Αντλία 15L Διπλής Ενέργειας για Τρέιλερ DC 12V YXYYB12VZLDJ3VIN2V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υδραυλική Αντλία 15 Quart Διπλής Ενέργειας για Τρέιλερ Απορριμμάτων
Εύκολη Χρήση Βαρέων Μηχανημάτων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ροή: 0.91 GPM
  • Ταχύτητα Περιστροφής: 2600 r/min
  • Τύπος: Διπλής Ενέργειας
  • Τάση: DC 12V
  • Κυκλοφορία: 1.1 mL/r
  • Υλικό: Ατσάλι (GC01)
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 595×212×243 mm
  • Καθαρό Βάρος: 15.05 kg
  • Χωρητικότητα Δεξαμενής: 15 Quart/3.75 Gal
  • Μέγιστη Πίεση: 3200 psi
  • Ισχύς: 1.6 kW