VEVOR VEVOR Υδραυλική Αντλία 8Qt Διπλής Ενέργειας 12V YXYYB12VZLDJK4FRMV0
Κωδικός προϊόντος : YXYYB12VZLDJK4FRMV0 ID : 42108
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Αντλίας VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Αντλίας VEVOR
  • Διπλή Απόδοση: Η αντλία διπλής ενέργειας αυξάνει την αποδοτικότητα.
  • Ασφάλεια Πρώτα: Σχεδιασμένη με γνώμονα την ασφάλεια του χρήστη.
  • Επαγγελματική Απόδοση: Κατασκευασμένη για επαγγελματική χρήση.
  • Απλοποιημένη Εγκατάσταση: Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση.
  • Αβίαστος Έλεγχος Ροής: Εύκολος έλεγχος της ροής υγρού.
  • Υψηλή Πίεση: Μέγιστη πίεση 3200 psi για απαιτητικές εφαρμογές.
VEVOR Υδραυλική Αντλία 8Qt Διπλής Ενέργειας 12V YXYYB12VZLDJK4FRMV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υδραυλική Αντλία 8 Quart Διπλής Δράσης για Τρέιλερ Απορριμμάτων - Μονάδα Ισχύος DC 12V
Εύκολη Χρήση Βαρέων Μηχανημάτων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Επαγγελματική Απόδοση: Ιδανική για βαριά χρήση με μέγιστη πίεση 3200 psi και ισχύ 1.6 kW.
  • Απλοποιημένη Εγκατάσταση: Εύκολη εγκατάσταση με διαστάσεις 20.1×7.3×8.3 ίντσες (510×185×210 mm).