VEVOR VEVOR Υδραυλική Μονάδα 15L, Αντλία Μονοδραστηρικής Ανατρεπόμενης Ρυμούλκας, 22 MPa & 3.4 L/min, DC 12V με Μεταλλική Δεξαμενή για Ανύψωση Αυτοκινήτων 12VDZYFXJSYXA6CFY001V9
Κωδικός προϊόντος : 12VDZYFXJSYXA6CFY001V9 ID : 96752
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Υδραυλική Μονάδα Ισχύος
  • Γρήγορη Εκκίνηση, Ομαλές Ανυψώσεις
  • Ανθεκτικό & Αντίστασης Στη Διαρροή
  • Υπενθύμιση Ασφαλούς Λειτουργίας
  • Ευρύ Πεδίο Εφαρμογών
  • Ήσυχη, Χαμηλή Διατάραξη Λειτουργία
  • Λειτουργία: Μονοδράστης
  • Ρυθμός Ροής: 0.91 GPM(3.4 L/min)
  • Ταχύτητα: 2600 r/min
  • Τάση: DC12V
  • Ροή: 2.1 mL/r
  • Αριθμός Μοντέλου: TDDC12V-1.6KW-D-15L
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 23.2 x 8.3 x 9.3 in/590 x 210 x 235 mm
  • Καθαρό Βάρος: 32.6 lbs/14.8 kg (Περιλαμβάνει όλα τα εξαρτήματα)
  • Χωρητικότητα Δεξαμενής: 15 Quart/3.75 Gal
  • Ισχύς: 1.6 kW
VEVOR Υδραυλική Μονάδα 15L, Αντλία Μονοδραστηρικής Ανατρεπόμενης Ρυμούλκας, 22 MPa & 3.4 L/min, DC 12V με Μεταλλική Δεξαμενή για Ανύψωση Αυτοκινήτων 12VDZYFXJSYXA6CFY001V9
Ισχυρή και Αξιόπιστη
Εύκολη Εγκατάσταση
Γρηγορότερες Ανυψώσεις, Ομαλές Καταβάσεις
Ο Ήχος Της Δύναμης
Αυτή η υδραυλική μονάδα ισχύος DC 12V, 1.6 kW κινεί 0.91 GPM με δεξαμενή 15 λίτρα, πίεση λειτουργίας 16–20 MPa και έως 3,200 psi, έτσι ώστε ο βαρύς εξοπλισμός ανύψωσης να λειτουργεί με σταθερή, σίγουρη δύναμη.
  • Μοντέλο: TDDC12V-1.6KW-D-15L
  • Διαστάσεις προϊόντος: 590 x 210 x 235 mm