VEVOR VEVOR Υδραυλική Μονάδα 20L, Διπλής Ενέργειας, 22 MPa, 3.4 L/min, 12V DC 12VSZYFXJSYXS4T34001V9
Κωδικός προϊόντος : 12VSZYFXJSYXS4T34001V9 ID : 96587
  • Στιβαρή και Αδιάβροχη Κατασκευή για Αξιοπιστία
  • Υπενθύμιση Ασφαλούς Λειτουργίας, Διασφαλίστε την Προστασία
  • Ευρεία Εφαρμογή - Από Τρέιλερ μέχρι Αυτοκίνητα
  • Ήσυχη Λειτουργία για Χαμηλή Όχληση
  • Διπλής Λειτουργίας Υδραυλικό Μονάδα με Ροή 0.91 GPM (3.4 L/min)
  • Μέγιστη Ανακουφιστική Πίεση 22 MPa για Υψηλή Απόδοση
  • Τροφοδοσία DC12V, Ισχύς 1.6 kW
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 23.6 x 9.8 x 9.6 in / 600 x 250 x 245 mm
  • Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ: 20 Quart/5 Gal
  • Βάρος Καθαρό: 34.6 lbs/15.7 kg (Με όλα τα αξεσουάρ)
VEVOR Υδραυλική Μονάδα 20L, Διπλής Ενέργειας, 22 MPa, 3.4 L/min, 12V DC 12VSZYFXJSYXS4T34001V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ισχυρή Υδραυλική Μονάδα Ισχύος Ισχυρή Υδραυλική Μονάδα Ισχύος για Πολλαπλές Εφαρμογές
Ισχύς που Αισθάνεστε: Αυτή η υδραυλική μονάδα ισχύος DC 12V, 1.6 kW παρέχει 0.91 GPM, με δεξαμενή 20 λίτρων, και πίεση λειτουργίας 16–20 MPa, φτάνοντας έως 3,200 psi, ώστε ο εξοπλισμός βαριάς ανύψωσης να λειτουργεί με συνεχή, αξιόπιστη δύναμη.