VEVOR VEVOR Υδραυλική Μονάδα 6L, Αντλία Ανατροπής Τρέιλερ Μονής Ενέργειας, Μέγιστη Πίεση 22 MPa, Ροή 3,4 L/λεπτό, DC 12V, Μεταλλική Δεξαμενή, Μαύρη 12VDZYFXJSYXLIK15001V9
Κωδικός προϊόντος : 12VDZYFXJSYXLIK15001V9 ID : 97093
Σύντομη περιγραφή
  • Αθόρυβη, Χαμηλής Δυσκολίας Λειτουργία: Σχεδιασμένη για ήσυχη λειτουργία χωρίς ενοχλήσεις.
  • Λειτουργία: Μονής Δράσης, Ρυθμός Ροής: 0.91 GPM (3.4 L/min)
  • Ταχύτητα: 2600 r/min, Τάση: DC12V
  • Κυκλοφορία: 2.1 mL/r, Αριθμός Μοντέλου: TDDC12V-1.6KW-D-6L
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 19.7 x 6.7 x 7.5 in / 500 x 170 x 190 mm
  • Καθαρό Βάρος: 28.4 lbs / 12.9 kg (Περιλαμβάνει όλα τα αξεσουάρ)
  • Χωρητικότητα Δοχείου: 6 Quart / 1.5 Gal
  • Ισχύς: 1.6 kW
VEVOR Υδραυλική Μονάδα 6L, Αντλία Ανατροπής Τρέιλερ Μονής Ενέργειας, Μέγιστη Πίεση 22 MPa, Ροή 3,4 L/λεπτό, DC 12V, Μεταλλική Δεξαμενή, Μαύρη 12VDZYFXJSYXLIK15001V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Γνήσια Δύναμη για Πολλαπλές Εργασίες
Βαρύ Καθήκον & Αξιοπιστία
Ταχύτατη Ανύψωση, Ομαλές Καταβάσεις
Δύναμη που Αισθάνεστε
Η DC 12V, 1.6 kW υδραυλική μονάδα παρέχει σταθερή και σιγουρη δύναμη λειτουργίας με ροή 0.91 GPM, δεξαμενή 6-quart και πίεση έως 3,200 psi, ιδανική για βαριά ανυψωτικά εργαλεία.