VEVOR VEVOR Φορητή Ξυλόσομπα Ανοξείδωτη 80" με Καμινάδες & Γάντια για Σκηνές 700in³ ZPQNLFX80INCHMHMCV0
Κωδικός προϊόντος : ZPQNLFX80INCHMHMCV0 ID : 65212
VEVOR Φορητή Ξυλόσομπα Ανοξείδωτη 80" με Καμινάδες & Γάντια για Σκηνές 700in³ ZPQNLFX80INCHMHMCV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ξυλόσομπα VEVOR Ξυλόσομπα, 80 ίντσες, Ανοξείδωτη Σόμπα Κατασκήνωσης
Φορητή και Πολυλειτουργική
Επαγγελματικά Αξεσουάρ Εξωτερικού Χώρου
Συνοδεύεται από καμινάδες και γάντια για ασφαλή και αποτελεσματική χρήση.
Ανθεκτική και Αντιδιαβρωτική
Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι, προσφέρει αντοχή και προστασία από τη σκουριά.
Μετατρέπεται Άμεσα σε Ψησταριά
Η σόμπα μπορεί να μετατραπεί σε ψησταριά, προσφέροντας ευελιξία στη χρήση.
Ευρεία Γκάμα Εφαρμογών
Κατάλληλη για μαγείρεμα και θέρμανση σε εξωτερικούς χώρους, όπως κάμπινγκ και εκδρομές.
Αποτελεσματική Πλάκα Θερμικής Αγωγής
Εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή της θερμότητας για καλύτερη απόδοση.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγεθος Θαλάμου Καύσης: 320 x 205 x 160 mm / 12.60" x 8.07" x 6.30"
  • Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένων Όλων των Αξεσουάρ): 5.3 kg / 11.68 lbs
  • Μοντέλο: WMCPSF02
  • Μέγεθος Σωλήνα: Ø 61 x 300 mm / Ø 2.4" x 11.8"
  • Μέγεθος Προϊόντος (Συμπεριλαμβανομένης της Καμινάδας): 353 x 437 x 276 mm / 13.90" x 17.20" x 10.87"
  • Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι
  • Πάχος Τοίχου: 1 mm / 0.04"