VEVOR VEVOR Φουσκωτής Ελαστικών 5L με Μανόμετρο, 145 PSI για Αυτοκίνητα & ATV LTB5GAL145PSI1HJXV0
Κωδικός προϊόντος : LTB5GAL145PSI1HJXV0 ID : 40096
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 925 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Ασφαλής Λειτουργία
  • Ανθεκτική και Στιβαρή Κατασκευή
  • Ακριβής Λειτουργία
  • Βαλβίδα Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης
  • Εύκολα Αναγνώσιμος Μετρητής Πίεσης
VEVOR Φουσκωτής Ελαστικών 5L με Μανόμετρο, 145 PSI για Αυτοκίνητα & ATV LTB5GAL145PSI1HJXV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Tire Bead Seater - 5 Gal/19L
Ανακαλύψτε το VEVOR Tire Bead Seater, το ιδανικό εργαλείο για την τοποθέτηση ελαστικών σε αυτοκίνητα, φορτηγά και ATV. Με χωρητικότητα 19 λίτρων (5 γαλόνια) και μέγιστη πίεση 145 PSI, αυτός ο φουσκωτής ελαστικών είναι σχεδιασμένος για να προσφέρει ασφαλή και ακριβή λειτουργία.
Ευρεία Εφαρμογή
Ασφαλής Λειτουργία
Εξοπλισμένο με βαλβίδα On/Off και εύχρηστο μετρητή πίεσης, εξασφαλίζει ασφαλή και ελεγχόμενη χρήση.
Ανθεκτική Κατασκευή
Ακριβής Λειτουργία
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Λειτουργική Πίεση: 85-116 psi / 5.9-8 bar
  • Χωρητικότητα: 19 L / 5 gal
  • Μέγιστη Πίεση: 145 psi / 10 bar
  • Μοντέλο: XJC-019
  • Καθαρό Βάρος: 19.1 lbs / 8.65 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 15.7×21.1×11.6 inch / 400×535×295 mm