VEVOR VEVOR Χαρτί Κρεπ Ιατρικής Εξέτασης 25τμχ 8.5"x125ft μιας χρήσης TZZZWTZZJ85IA4I3I001V0
Κωδικός προϊόντος : TZZZWTZZJ85IA4I3I001V0 ID : 71738
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 539 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία Ασφαλείας
  • Ανθεκτικό & Μαλακό
  • Αντοχή στο Σκίσιμο
  • Υψηλή Απορροφητικότητα
  • Πολλαπλών Χρήσεων
  • Μίας Χρήσης για Ευκολία
VEVOR Χαρτί Κρεπ Ιατρικής Εξέτασης 25τμχ 8.5"x125ft μιας χρήσης TZZZWTZZJ85IA4I3I001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Χαρτί Κεφαλαριού VEVOR Χαρτί Κεφαλαριού - 25 Ρολά
Διαστάσεις: 8.5" x 125ft (Φ2.2 x 8.5 in / Φ56 x 216 mm)
Ανθεκτικότητα: Ανθεκτικό στο σκίσιμο και με υψηλή απορροφητικότητα για πολλαπλές χρήσεις.
Ευκολία: Μίας χρήσης για άνεση και ευκολία.
Ποσότητα: 25 Ρολά
Μήκος: 125 ft / 38.1 m
Μοντέλο: JM2138
Επιφανειακή Επεξεργασία: Τσαλακωμένο
Πλάτος: 8.5 in / 215.9 mm