VEVOR VEVOR Χειροκίνητη Χλοοκοπτική Μηχανή 14" με Ρυθμιζόμενο Ύψος και Συλλέκτη Χόρτου SDTSGZGCJ14IZEEJ2001V0
Κωδικός προϊόντος : SDTSGZGCJ14IZEEJ2001V0 ID : 77932
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΑ!
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 903 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
html
  • Γρήγορη Συναρμολόγηση: Απολαύστε άμεση χρήση με ευκολία, χωρίς περίπλοκες οδηγίες ή εργαλεία.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Χειροκίνητη Χλοοκοπτική Μηχανή 14" με Ρυθμιζόμενο Ύψος και Συλλέκτη Χόρτου SDTSGZGCJ14IZEEJ2001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Χορτοκοπτική Μηχανή Χειροκίνητη 14" με 5 Λεπίδες και Ρυθμιζόμενο Ύψος
  • Μεγάλοι Τροχοί: Εύκολη μετακίνηση σε οποιοδήποτε έδαφος.
  • Σχήμα U Χειρολαβή: Άνετη χρήση χωρίς καταπόνηση.
  • Σάκος Συλλογής Χόρτου: Συλλέγει αποτελεσματικά το κομμένο χορτάρι.
  • Γρήγορη Συναρμολόγηση: Ετοιμότητα χρήσης σε ελάχιστο χρόνο.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανική για διάφορους τύπους κήπων.
Υλικό Λεπίδων: UNS1566
Πλάτος Κοπής: 14" / 350mm
Βάρος Προϊόντος: 14.33 lbs / 6.5 kg
Διαστάσεις Προϊόντος: (Μ x Π x Υ) 48.03 x 19.29 x 8.66 ίντσες / 122 x 49 x 22 cm
Αριθμός Λεπίδων: 5
Μοντέλο Προϊόντος: HS-GT1601B
Υλικό Κατασκευής: Λεπίδα UNS1566 + Σωλήνας Q195
Εύρος Ύψους Κοπής: 0.6" - 1.75" / 15 - 45mm