VEVOR VEVOR Χειροκίνητο Θραυμαμόφυλλο για Λαμαρίνα, 2.76" Max Κοπή, Μέγιστο Πάχος 1.9mm TSJBJWHZDCGCM07H5001V0
Κωδικός προϊόντος : TSJBJWHZDCGCM07H5001V0 ID : 84105
  • Κατασκευή με αντοχή: Στερεό πλαίσιο από χάλυβα για μακροχρόνια χρήση.
  • Πρακτικά χαρακτηριστικά: Ενσωματωμένη στρογγυλή λεπίδα και χειρισμός ακριβείας διάκενου.
  • Πολυλειτουργικότητα: Κατάλληλο για κοπή χάλυβα, χαλκού, σιδηροπαγίδας και αλουμινίου.
  • Υλικό λεπίδας: Κατασκευασμένη από 42CrMo για μέγιστη αντοχή.
  • Μέγιστο πάχος κοπής: 1,9 mm για χάλυβα.
  • Διαστάσεις προϊόντος (Μέγιστη θέση λαβής): 220 x 170 x 600 mm.
  • Διαστάσεις προϊόντος (Ελάχιστη θέση λαβής): 220 x 170 x 290 mm.
  • Καθαρό βάρος: 7,3 kg
  • Κωδικός μοντέλου είδους: MMS4
VEVOR Χειροκίνητο Θραυμαμόφυλλο για Λαμαρίνα, 2.76" Max Κοπή, Μέγιστο Πάχος 1.9mm TSJBJWHZDCGCM07H5001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Πολυχρηστική Κόπτης Μετάλλων VEVOR
Δυνατότητες & Χαρακτηριστικά:
  • Ευκολονόητη Κοπτική: Με μέγιστο μήκος κοπής 70 mm και πάχος 1.9 mm, είναι ιδανικός για τις περισσότερες κοπές.
  • Ακριβής Έλεγχος Χάσματος Λεπίδας: Το μικρό κενό <0.07 mm εξασφαλίζει ιδανική ευθυγράμμιση της λεπίδας και μειώνει την εμφάνιση γρέζων.
Διαστάσεις Προϊόντος: 220 x 170 x 600 mm (Μεγ. Θέση Λαβής), 220 x 170 x 290 mm (Ελαχ. Θέση Λαβής)