VEVOR VEVOR Ψύκτρα Υγρού CPU AIO με ARGB Φωτισμό & 120 mm PWN Ανεμιστήρες CPULQFSSLDPB56R3VV9
Κωδικός προϊόντος : CPULQFSSLDPB56R3VV9 ID : 67663
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Ροή Αέρα
  • Χαμηλός Θόρυβος
  • Συμβατότητα με Intel και AMD
  • Ανθεκτικός και Αξιόπιστος Σχεδιασμός
  • Φωτισμός ARGB
  • Αντλία Υδρόψυξης AIO
VEVOR Ψύκτρα Υγρού CPU AIO με ARGB Φωτισμό & 120 mm PWN Ανεμιστήρες CPULQFSSLDPB56R3VV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR CPU Liquid Cooler Ψύκτης Υγρού CPU VEVOR
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση ψύξης για τον επεξεργαστή σας με τον VEVOR CPU Liquid Cooler. Εξοπλισμένος με φωτισμό ARGB και ανεμιστήρες 120 mm PWN, αυτός ο ψύκτης προσφέρει ισχυρή ροή αέρα με χαμηλό θόρυβο, εξασφαλίζοντας την απόλυτη απόδοση και αξιοπιστία.
  • Υλικά Κατασκευής: ABS, PC και Αλουμίνιο για ανθεκτικότητα και αξιοπιστία.
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 283 x 120 x 56 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 1.36 kg
  • Τάση/Ρεύμα: 12V DC, 0.7A