VEVOR Άγκυρα Άμμου VEVOR 36" για Σκάφη και Τζετ Σκι ZCXCSMDXG36YOMSMVV0
Κωδικός προϊόντος : ZCXCSMDXG36YOMSMVV0 ID : 40122
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 539 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Άγκυρας Σκάφους VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Άγκυρας Σκάφους VEVOR
  • Μήκος Άγκυρας: 38.8" (985 mm), ±5%
  • Υλικό Κατασκευής: Γαλβανισμένος Χάλυβας Άνθρακα (Q235A)
  • Αυτο-Σφυροκόπημα: Εύκολη τοποθέτηση με ενσωματωμένο μηχανισμό
  • Κατάλληλο για: Γλυκό και Αλμυρό Νερό
  • Βάρος Προϊόντος: 9.5 lbs (4.3 kg), ±3%
  • Αποθήκευση: Περιλαμβάνει τσάντα αποθήκευσης από Οξφόρδη
Άγκυρα Άμμου VEVOR 36" για Σκάφη και Τζετ Σκι ZCXCSMDXG36YOMSMVV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Άγκυρα Σκάφους με Αιχμή Άμμου, 36" Γαλβανισμένος Χάλυβας Άνθρακα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Μήκος Άγκυρας: 36" (985 mm, ±5%)
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 3.2" x 2.2" x 38.8" (81 x 55 x 985 mm)
  • Αυτο-Σφυροκόπημα: Εύκολη τοποθέτηση με ενσωματωμένο μηχανισμό αυτο-σφυροκόπησης
  • Μήκος Ελαστικού Κορδονιού: 8.3" (210 mm, ±10%)
  • Εύρος Δράσης Σφυροκόπησης: 14" (355 mm, ±8%)