VEVOR Ακρυλικό Βήμα VEVOR 19.5" για Εκκλησίες & Παρουσιάσεις JTYKLYJT19.56EFVZV0
Κωδικός προϊόντος : JTYKLYJT19.56EFVZV0 ID : 40748
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Βήματος VEVOR Κύρια Χαρακτηριστικά του Βήματος VEVOR
  • Ύψος για Επιφάνεια Εργασίας: 19.5" (49.53 cm)
  • Παχύτερες Ακρυλικές Πλάκες: Πάχος Πάνω Πλάκας: 0.31" (8 mm)
  • Κεκλιμένη Επιφάνεια με Σταμάτημα Βιβλίου: Ιδανικό για Κρατήσεις Βιβλίων
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Απλή και Γρήγορη Συναρμολόγηση
  • Υψηλή Αντοχή Βάσης: Σταθερή και Ανθεκτική Κατασκευή
  • Πολυλειτουργικό Βήμα: Κατάλληλο για Εκκλησίες, Διαλέξεις, Ρεσιτάλ και Παρουσιάσεις
Ακρυλικό Βήμα VEVOR 19.5" για Εκκλησίες & Παρουσιάσεις JTYKLYJT19.56EFVZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Επιτραπέζιο Ακρυλικό Βήμα 19.5" Ύψος
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Υλικό: Ακρυλικό υψηλής ποιότητας
  • Διαστάσεις Τραπέζης (Μ*Π): 27" x 13.7" (68.58 x 34.8 cm)
  • Πάχος Πλευρικού Πίνακα: 0.59" (15 mm)