VEVOR Ασύρματος Μετεωρολογικός Σταθμός VEVOR 7-σε-1 με Έγχρωμη Οθόνη 7.5", για Θερμοκρασία, Υγρασία, Άνεμο, Βροχή, UV TYNQXZ75VAAA7QJQSV2
Κωδικός προϊόντος : TYNQXZ75VAAA7QJQSV2 ID : 42909
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
  • Πολυλειτουργικός Μετεωρολογικός Σταθμός
  • Απομακρυσμένη Μετάδοση & Ηλιακός Πίνακας
  • Οθόνη HD Χρώματος
  • Υψηλής Αντοχής Σταθερή Βάση
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Ρολόι Ατομικής Ακρίβειας RCC
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Ασύρματος Μετεωρολογικός Σταθμός VEVOR 7-σε-1 με Έγχρωμη Οθόνη 7.5", για Θερμοκρασία, Υγρασία, Άνεμο, Βροχή, UV TYNQXZ75VAAA7QJQSV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 7-in-1 Ασύρματος Μετεωρολογικός Σταθμός
Χαρακτηριστικά:
  • Πολυλειτουργικός Μετεωρολογικός Σταθμός: Παρακολουθήστε τις καιρικές συνθήκες με ακρίβεια.
  • Απομακρυσμένη Μετάδοση & Ηλιακός Πίνακας: Εξασφαλίστε συνεχή λειτουργία και δεδομένα.
  • Υψηλής Αντοχής Σταθερή Βάση: Εγκαταστήστε τον σταθμό σας με ασφάλεια και ευκολία.
  • Εγκατάσταση σε Ελάχιστο Χρόνο: Απλή και γρήγορη διαδικασία εγκατάστασης.
  • Ρολόι RCC Ατομικό: Ακριβής ώρα με δυνατότητα επιλογής 12ωρης ή 24ωρης μορφής.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Εύρος Εξωτερικής Θερμοκρασίας: -40℉ έως 158℉ / -40℃ έως 70℃
  • Διαστάσεις Μετεωρολογικού Σταθμού: 7.5 x 5 x 1.1 in / 191.6 x 127 x 28.8 mm
  • Πηγή Ενέργειας: AC-AC 5V, 0.15A Adapter
  • Εύρος Εσωτερικής Θερμοκρασίας: -11.4℉ έως 122℉ / -9.90℃ έως 50℃
  • Εύρος Υγρασίας: 1% - 99%
  • Διαστάσεις Αισθητήρα 7-in-1: 16 x 13.8 x 14.4 in / 408 x 396 x 367 mm