VEVOR Δακτύλιος Πυράς VEVOR 36" από Ατσάλι για DIY Τζάκι Εξωτερικού Χώρου YXHH25MM30INHNM6WV0
Κωδικός προϊόντος : YXHH25MM30INHNM6WV0 ID : 41645
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 969 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Fire Pit Ring Κορυφαία Χαρακτηριστικά του VEVOR Fire Pit Ring
  1. Επίστρωση Υψηλής Θερμοκρασίας: Προστατεύει το υλικό από τη θερμότητα και τη διάβρωση.
  2. Άφθονος Εσωτερικός Χώρος: Παρέχει αρκετό χώρο για καύση ξύλων.
  3. Ευελιξία DIY: Δυνατότητα προσαρμογής και προσωπικής διαμόρφωσης.
  4. Απρόσκοπτη Συναρμολόγηση: Εύκολη και γρήγορη συναρμολόγηση χωρίς προβλήματα.
  5. Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες χρήσεις και περιβάλλοντα.
  6. Υλικό Q235 Ανθρακούχο Χάλυβα: Ανθεκτικό και αξιόπιστο υλικό κατασκευής.
Δακτύλιος Πυράς VEVOR 36" από Ατσάλι για DIY Τζάκι Εξωτερικού Χώρου YXHH25MM30INHNM6WV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δακτύλιος Πυράς 36 ιντσών - Εξωτερική Επένδυση Χάλυβα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Άφθονος Εσωτερικός Χώρος: Με εσωτερική διάμετρο 30 ιντσών (762 mm), προσφέρει αρκετό χώρο για μεγάλη φωτιά.
  • Ευελιξία DIY: Σχεδιάστε και προσαρμόστε το χώρο σας όπως επιθυμείτε.
  • Απρόσκοπτη Συναρμολόγηση: Εύκολη και γρήγορη συναρμολόγηση με 7 τμήματα.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικός για αυλές, κατασκηνώσεις και άλλες υπαίθριες δραστηριότητες.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Πάχος: 0.1 in / 2.5 mm
  • Αριθμός Τμημάτων: 7
  • Εσωτερική Διάμετρος: φ30 in / 762 mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Μοντέλο: VOLD-30-10
  • Βάρος Προϊόντος: 36.51 lbs / 16.56 kg
  • Ύψος: 10 in / 254 mm
  • Εξωτερική Διάμετρος: φ36 in / 914.4 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 35.95 x 35.95 x 8.86 in / 913 x 913 x 225 mm