VEVOR Δακτύλιος Πυράς VEVOR 40" με BBQ για Κάμπινγκ DKJHH36INCH1VUWF9V0
Κωδικός προϊόντος : DKJHH36INCH1VUWF9V0 ID : 41639
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 836 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Fire Pit Ring Κορυφαία Χαρακτηριστικά του VEVOR Fire Pit Ring
  1. Επίστρωση Υψηλής Θερμοκρασίας: Προστατεύει το δαχτυλίδι από τη θερμότητα και τη διάβρωση.
  2. Άφθονος Εσωτερικός Χώρος: Παρέχει αρκετό χώρο για καύση ξύλων και μαγείρεμα.
  3. Ευελιξία DIY: Επιτρέπει την προσαρμογή και την προσωπική διαμόρφωση.
  4. Απρόσκοπτη Συναρμολόγηση: Εύκολη και γρήγορη συναρμολόγηση χωρίς προβλήματα.
  5. Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για κάμπινγκ, αυλές και άλλες υπαίθριες δραστηριότητες.
  6. Υλικό Q235 Ανθρακούχο Χάλυβα: Ανθεκτικό και στιβαρό υλικό για μακροχρόνια χρήση.
Δακτύλιος Πυράς VEVOR 40" με BBQ για Κάμπινγκ DKJHH36INCH1VUWF9V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δακτύλιος Πυράς με BBQ Δακτύλιο 40 ιντσών Εξωτερικός Χάλυβας DIY Campfire Firepit
  • Ευελιξία DIY: Σχεδιάστε και προσαρμόστε το χώρο σας όπως επιθυμείτε.
  • Απρόσκοπτη Συναρμολόγηση: Εύκολη και γρήγορη συναρμολόγηση με 8 τμήματα.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για κήπους, αυλές και κάμπινγκ.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Πάχος: 0.06 in / 1.5 mm
  • Αριθμός Τμημάτων: 8
  • Εσωτερική Διάμετρος: φ36 in / 914.4 mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Μοντέλο: VOLD-36-8.5-Y
  • Βάρος Προϊόντος: 24.47 lbs / 11.10 kg
  • Ύψος: 8.5 in / 215.9 mm
  • Εξωτερική Διάμετρος: φ40 in / 1016 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 34.84 x 34.84 x 13.15 in / 885 x 885 x 334 mm