VEVOR Δακτύλιος Πυράς VEVOR 45" για DIY Τζάκι Εξωτερικού Χώρου YXHH39INCH15N9D45V0
Κωδικός προϊόντος : YXHH39INCH15N9D45V0 ID : 41642
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 871 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Δακτυλίου Πυράς VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Δακτυλίου Πυράς VEVOR
  1. Επίστρωση Υψηλής Θερμοκρασίας: Προστατεύει το δακτύλιο από τη θερμότητα και τη διάβρωση.
  2. Άφθονος Εσωτερικός Χώρος: Παρέχει αρκετό χώρο για την καύση ξύλων.
  3. Ευελιξία DIY: Ιδανικό για προσαρμοσμένες κατασκευές και προσωπικές δημιουργίες.
  4. Απρόσκοπτη Συναρμολόγηση: Εύκολη και γρήγορη συναρμολόγηση χωρίς προβλήματα.
  5. Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες υπαίθριες δραστηριότητες και τοποθεσίες.
  6. Υλικό Q235 Ανθρακούχου Χάλυβα: Ανθεκτικό και αξιόπιστο υλικό για μακροχρόνια χρήση.
Δακτύλιος Πυράς VEVOR 45" για DIY Τζάκι Εξωτερικού Χώρου YXHH39INCH15N9D45V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δακτύλιος Πυράς 45 ιντσών
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Υψηλής Θερμοκρασίας Επίστρωση: Προστατεύει τον δακτύλιο από τη φθορά και τη διάβρωση.
  • Ευελιξία DIY: Ιδανικός για προσαρμογή και δημιουργία του δικού σας μοναδικού πυράς.
  • Απρόσκοπτη Συναρμολόγηση: Εύκολη εγκατάσταση με 9 τμήματα για γρήγορη και απλή συναρμολόγηση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικός για αυλές, κήπους, κάμπινγκ και άλλες υπαίθριες δραστηριότητες.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Πάχος: 0.06 in / 1.5 mm
  • Αριθμός Τμημάτων: 9
  • Εσωτερική Διάμετρος: φ39 in / 990.6 mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Μοντέλο: VOLD-39-10-1.5
  • Βάρος Προϊόντος: 25.77 lbs / 11.69 kg
  • Ύψος: 10 in / 254 mm
  • Εξωτερική Διάμετρος: φ45 in / 1143 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 44.76 x 44.76 x 8.56 in / 1137 x 1137 x 255 mm