VEVOR Δείκτες Δρόμου VEVOR, 30 Τεμ 48", Πορτοκαλί Ινοπώματα με Ανακλαστική Ταινία CDBG48YCCS30QIESPV0
Κωδικός προϊόντος : CDBG48YCCS30QIESPV0 ID : 44958
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 439 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εγκατάσταση σε Ελάχιστο Χρόνο: Εύκολη και γρήγορη τοποθέτηση με το παρεχόμενο τρυπάνι 12" από ατσάλι.
  • Διπλή Αντανακλαστική Ταινία: Οι διπλές αντανακλαστικές ταινίες μήκους 5.1" προσφέρουν αυξημένη ορατότητα τη νύχτα.
Δείκτες Δρόμου VEVOR, 30 Τεμ 48", Πορτοκαλί Ινοπώματα με Ανακλαστική Ταινία CDBG48YCCS30QIESPV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Δείκτες Δρόμου VEVOR, 30 Τεμάχια 48 ιντσών
Διάμετρος: 0.31 ίντσες, Πορτοκαλί Ινοπλισμένοι Πόλοι με Ανακλαστική Ταινία
Κάντε την Είσοδο σας να Ξεχωρίζει
Εύκολη Εγκατάσταση
Ποιοτικά Υλικά
Διπλή Ανακλαστική Ταινία
Κάθε δείκτης διαθέτει διπλή ανακλαστική ταινία μήκους 5.1" (13 cm), προσφέροντας μέγιστη ορατότητα τη νύχτα.
Ευρεία Εφαρμογή
Ιδανικοί για χρήση σε χώρους στάθμευσης, διαδρόμους, και άλλες περιοχές που απαιτούν σαφή σήμανση.
Όλα Όσα Χρειάζεστε
Κωδικός Μοντέλου: HX101
Βάρος Προϊόντος: 6.1 lbs/2.76 kg
Ποσότητα: 30 Τεμάχια
Υλικό: Ινοπλαστικό + Ακόρεστη Ρητίνη
Μέγεθος Προϊόντος: φ0.31" x 47.8"/φ0.78 cm x 121.5 cm