VEVOR Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 14" για Σκυρόδεμα - Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP350MM12ZG6V0
Κωδικός προϊόντος : JGSQGJP350MM12ZG6V0 ID : 46204
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 569 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος Εξωτερική: 14 ίντσες / 350 mm
  • Ύψος Λεπίδας Τμήματος: 0.39 ίντσες / 10 mm
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.35 x 15.35 x 0.47 ίντσες / 390 x 390 x 12 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 4.23 lbs / 1.92 kg
  • Κύριο Υλικό: 30Cr-Mo + Διαμάντι
  • Διάμετρος Κεντρικής Οπής: 1 ίντσα / 25.4 mm
Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 14" για Σκυρόδεμα - Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP350MM12ZG6V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δίσκος Διαμαντιού 14 ιντσών για Κοπή Σκυροδέματος
Κατάλληλος για Υγρή ή Ξηρή Κοπή
  • Γρήγορη Κοπή: Σχεδιασμένος για γρήγορη και αποτελεσματική κοπή.
  • Ασφαλής και Χωρίς Φθορές: Εξασφαλίζει κοπή χωρίς ζημιές στα δόντια.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικός για διάφορες εφαρμογές κοπής.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Συμβατός με διάφορους τύπους εργαλείων κοπής.
  • Κατάλληλος για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Προσαρμόζεται σε διαφορετικές συνθήκες εργασίας.
Διαστάσεις: