VEVOR Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 14" για Σκυρόδεμα, Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP350MMDWBA5V0
Κωδικός προϊόντος : JGSQGJP350MMDWBA5V0 ID : 46199
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 671 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος Εξωτερική: 14 ίντσες / 350 mm
  • Ύψος Λεπίδας Τμήματος: 0.47 ίντσες / 12 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 4.34 lbs / 1.97 kg
  • Κύριο Υλικό: 30Cr-Mo + Διαμάντι
  • Τύπος Δοντιού: Κεκλιμένα Δόντια
  • Διάμετρος Κεντρικής Οπής: 1 ίντσα / 25.4 mm
Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 14" για Σκυρόδεμα, Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP350MMDWBA5V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Διαμαντόδισκος 14 ιντσών για Κοπή Σκυροδέματος
Κατάλληλος για Υγρή ή Ξηρή Κοπή
  • Μεγαλύτερη Διάρκεια Ζωής: Σχεδιασμένος για μακροχρόνια χρήση χωρίς φθορές.
  • Ασφαλής και Χωρίς Φθορές στα Δόντια: Ειδικός σχεδιασμός για αποφυγή ζημιών στα δόντια.
  • Πολλαπλών Χρήσεων: Ιδανικός για διάφορες εφαρμογές κοπής.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Συμβατός με διάφορους τύπους εργαλείων κοπής.
  • Κατάλληλος για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Ευέλικτος για κάθε είδους εργασία.
Διαστάσεις:
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.35 x 15.35 x 0.47 ίντσες / 390 x 390 x 12 mm