VEVOR Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 20" για Σκυρόδεμα - Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP500MM22T18V0
Κωδικός προϊόντος : JGSQGJP500MM22T18V0 ID : 46198
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος: 20 ίντσες / 500 mm
  • Ύψος Λεπίδας Τμήματος: 0.47 ίντσες / 12 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 11.53 lbs / 5.23 kg
  • Κύριο Υλικό: 30Cr-Mo + Διαμάντι
  • Τύπος Δοντιού: Κεκλιμένα Δόντια
  • Διάμετρος Κεντρικής Οπής: 1 ίντσα / 25.4 mm
Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 20" για Σκυρόδεμα - Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP500MM22T18V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Διαμαντόδισκος 20 ιντσών για Κοπή Σκυροδέματος
Κατάλληλος για Υγρή ή Ξηρή Κοπή
  • Μεγαλύτερη Διάρκεια Ζωής: Σχεδιασμένος για μακροχρόνια χρήση χωρίς φθορές.
  • Ασφαλής και Χωρίς Φθορές στα Δόντια: Ειδικός σχεδιασμός για αποφυγή ζημιών στα δόντια.
  • Πολλαπλών Χρήσεων: Ιδανικός για διάφορες εφαρμογές κοπής.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Συμβατός με διάφορους τύπους μηχανημάτων κοπής.
  • Κατάλληλος για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Ευέλικτος για κάθε είδους εργασία.
Διαστάσεις:
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.26 x 21.26 x 0.47 ίντσες / 540 x 540 x 12 mm