VEVOR Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 20" για Σκυρόδεμα Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP500MMS2SL1V0
Κωδικός προϊόντος : JGSQGJP500MMS2SL1V0 ID : 46203
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 792 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος Εξωτερική: 20 ίντσες / 500 mm
  • Ύψος Λεπίδας Τμήματος: 0.47 ίντσες / 12 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 11.46 lbs / 5.2 kg
  • Κύριο Υλικό: 30Cr-Mo + Διαμάντι
  • Τύπος Δοντιού: Επίπεδα Δόντια
  • Διάμετρος Κεντρικής Οπής: 1 ίντσα / 25.4 mm
Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 20" για Σκυρόδεμα Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP500MMS2SL1V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Λεπίδα Διαμαντιού VEVOR 20 ιντσών για Κοπή Σκυροδέματος
Κατάλληλη για Υγρή ή Ξηρή Κοπή
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Γρήγορη Κοπή: Σχεδιασμένη για ταχύτητα και αποτελεσματικότητα.
  • Ασφαλής και Χωρίς Φθορές: Εξασφαλίζει κοπή χωρίς ζημιές στα δόντια.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανική για διάφορες εφαρμογές κοπής.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Κατάλληλη για χρήση με διάφορα εργαλεία κοπής.
  • Κατάλληλη για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Ευέλικτη για κάθε ανάγκη κοπής.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.26 x 21.26 x 0.47 ίντσες / 540 x 540 x 12 mm
  • Τύπος Δοντιών: Επίπεδα Δόντια