VEVOR Επαγγελματικός Ανοξείδωτος Κρεατομηχανή 8500W 450lbs με Λεπίδα & Πλάκα για Λουκάνικα 1100WJRJ90800X001V2
Κωδικός προϊόντος : 1100WJRJ90800X001V2 ID : 42594
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό από Ανοξείδωτο Ατσάλι
  • Ισχυρός Κινητήρας
  • Ευκολία Χειρισμού
  • Εύκολη Συναρμολόγηση & Καθαρισμός
  • Πλήρη Αξεσουάρ
  • Ευρεία Εφαρμογή
Επαγγελματικός Ανοξείδωτος Κρεατομηχανή 8500W 450lbs με Λεπίδα & Πλάκα για Λουκάνικα 1100WJRJ90800X001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
8500W Επαγγελματικός Ανοξείδωτος Χαλύβδινος Κόπτης Κιμά 450lbs με Λεπίδα, Πλάκα και Γεμιστήρα Λουκάνικων
  • Υλικό: Ανοξείδωτος Χάλυβας
  • Ισχυρός Κινητήρας: 1100 W
  • Ευκολία Χρήσης: Εύκολη Συναρμολόγηση & Καθαρισμός
  • Πλήρης Αξεσουάρ: Περιλαμβάνονται όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για επαγγελματική και οικιακή χρήση
Αυτός ο επαγγελματικός κόπτης κιμά είναι κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο χάλυβα, προσφέροντας ανθεκτικότητα και μακροχρόνια χρήση. Με έναν ισχυρό κινητήρα 1100 W, μπορεί να επεξεργαστεί έως και 150 kg/330 lbs κιμά ανά ώρα, καθιστώντας τον ιδανικό για μεγάλες ποσότητες.
Διαστάσεις Προϊόντος: 448 x 210 x 387 mm (17.6 x 8.3 x 15.2 ίντσες)
Διαστάσεις Συσκευασίας: 520 x 295 x 452 mm (20.4 x 11.6 x 17.8 ίντσες)