VEVOR Επαγγελματικός Ραβδομπλέντερ VEVOR 350W για Σούπες & Σάλτσες ZXSCJBQ350WBTBCTVV2
Κωδικός προϊόντος : ZXSCJBQ350WBTBCTVV2 ID : 43297
  • Βαρέως Τύπου Μπλέντερ Βύθισης: Ιδανικό για σούπες και σάλτσες.
  • Ισχυρός Κινητήρας: Παρέχει 350W ισχύος για αποτελεσματική ανάμειξη.
  • Λειτουργία Μίας Αφής: Εύκολη και γρήγορη χρήση με το πάτημα ενός κουμπιού.
  • Υλικά Κατάλληλα για Τρόφιμα: Ασφαλή για χρήση με τρόφιμα.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες μαγειρικές χρήσεις.
  • Μήκος Άξονα: 10 ίντσες για ευκολία στη χρήση.
Επαγγελματικός Ραβδομπλέντερ VEVOR 350W για Σούπες & Σάλτσες ZXSCJBQ350WBTBCTVV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Επαγγελματικό Μπλέντερ Βύθισης 350W Βαρέως Τύπου Χειροκίνητος Μίξερ για Σούπες και Σάλτσες
Βαρέως Τύπου Μπλέντερ Βύθισης
Ισχυρός Κινητήρας
Λειτουργία Μίας Αφής
Υλικά Κατάλληλα για Τρόφιμα
Ευρεία Εφαρμογή
Προσοχή
  • Μήκος Άξονα: 10 ίντσες
  • Συχνότητα Τάσης: AC120V 60Hz
  • Αριθμός Μοντέλου: IB350CV
  • Καθαρό Βάρος: 7.27 lbs / 3.3 kg ± 5%
  • Ισχύς: 350W ±15%
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 24.7 x 8.4 x 3.8 ίντσες / 627 x 213 x 96 mm