VEVOR Επεκτάσεις Πιρουνιών VEVOR 72", Ανθεκτικός Χάλυβας, 1 Ζεύγος, Κόκκινο JZHCTCXS72INS02AQV0
Κωδικός προϊόντος : JZHCTCXS72INS02AQV0 ID : 47320
Σύντομη περιγραφή
  • Μήκος: 72.44 ίντσες / 1840 mm
  • Πλάτος: 4.5 ίντσες / 115 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Άνθρακα Q235
  • Συμβατές Πιρούνες: 4.2 ίντσες / 106 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 64.15 λίβρες / 29.1 kg
Επεκτάσεις Πιρουνιών VEVOR 72", Ανθεκτικός Χάλυβας, 1 Ζεύγος, Κόκκινο JZHCTCXS72INS02AQV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Επεκτάσεις Παλετοφόρου VEVOR, Μήκος 72" Πλάτος 4.5", Βαρέως Τύπου Ανθρακούχο Ατσάλι
  • Ακριβής Επίστρωση: Προστατεύει από τη διάβρωση και τη φθορά.
  • Ατσάλινος Ιμάντας συγκράτησης: Εξασφαλίζει ασφαλή τοποθέτηση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Τοποθετούνται εύκολα και γρήγορα.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικές για διάφορες εφαρμογές.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Συνολικό Μήκος: 72.44 in / 1840 mm
  • Εξωτερικό Ύψος: 1.97 in / 50 mm
  • Φορτίο Αντοχής: 4000 lbs / 1.815 τόνους
  • Συμβατές Πιρούνες: 4.2 in / 106 mm
  • Εξωτερικό Πλάτος: 4.92 in / 125 mm
  • Εσωτερικό Πλάτος: 4.53 in / 115 mm