VEVOR Επεκτάσεις Πιρουνιών VEVOR 82", Ανθεκτικός Χάλυβας, 1 Ζεύγος, Κόκκινο JZHCTCXS82INSE4WPV0
Κωδικός προϊόντος : JZHCTCXS82INSE4WPV0 ID : 47315
Σύντομη περιγραφή
  • Μήκος: 82.28 ίντσες / 2090 mm
  • Πλάτος: 4.5 ίντσες
  • Υλικό: Q235 Ανθρακούχο Ατσάλι
  • Χωρητικότητα Φορτίου: 4000 lbs / 1.815 τόνους
  • Συμβατές Πιρούνες: 4.2 ίντσες / 106 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 73.19 lbs / 33.2 kg
Επεκτάσεις Πιρουνιών VEVOR 82", Ανθεκτικός Χάλυβας, 1 Ζεύγος, Κόκκινο JZHCTCXS82INSE4WPV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Επεκτάσεις Παλετοφόρου VEVOR, Μήκος 82" Πλάτος 4.5", Βαρέως Τύπου Ανθρακούχο Ατσάλι
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ακριβής Επίστρωση: Προστατεύει από τη φθορά και τη διάβρωση.
  • Ατσάλινος Ιμάντας συγκράτησης: Εξασφαλίζει ασφαλή τοποθέτηση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Τοποθετούνται εύκολα και γρήγορα.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικές για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Συνολικό Μήκος: 82.28 in / 2090 mm
  • Εξωτερικό Ύψος: 1.97 in / 50 mm
  • Συμβατές Πιρούνες: 4.2 in / 106 mm
  • Εξωτερικό Πλάτος: 4.92 in / 125 mm
  • Εσωτερικό Πλάτος: 4.53 in / 115 mm