VEVOR Επεκτάσεις Πιρουνιών VEVOR 96" x 5.5" για Κλαρκ - Βαρέως Τύπου Χάλυβας JZHCTYTS96IN5VD6DV0
Κωδικός προϊόντος : JZHCTYTS96IN5VD6DV0 ID : 47463
  • Υλικό: Q235 Ανθρακούχο Ατσάλι
Επεκτάσεις Πιρουνιών VEVOR 96" x 5.5" για Κλαρκ - Βαρέως Τύπου Χάλυβας JZHCTYTS96IN5VD6DV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Επεκτάσεις Πιρουνιών VEVOR για Κλαρκ 96" x 5.5" - Βαρέως Τύπου Ατσάλι
  • Ακριβής Επίστρωση: Προστασία από τη διάβρωση και τις γρατσουνιές.
  • Βιομηχανική Αντοχή: Κατασκευασμένο από ανθρακούχο ατσάλι υψηλής αντοχής.
  • Ενισχυμένο Πλάτος: Ιδανικό για μεγαλύτερη σταθερότητα και ασφάλεια.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Γρήγορη και απλή τοποθέτηση χωρίς εργαλεία.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Κατάλληλο για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
  • Αδιάλειπτη Συγκολλημένη Δομή: Εξασφαλίζει μέγιστη αντοχή και διάρκεια.
Συνολικό Μήκος: 96.06 in/2440 mm
Εξωτερικό Ύψος: 1.97 in/50 mm
Φορτίο Αντοχής: 4000 lbs/1.815 τόνους
Συμβατά Πιρούνια: 5 in/127 mm
Αριθμός Μοντέλου: HX-7
Εξωτερικό Πλάτος: 5.98 in/152 mm
Βάρος Προϊόντος: 106.92 lbs/48.5 kg
Υλικό: Ανθρακούχο Ατσάλι Q235
Εσωτερικό Πλάτος: 5.51 in/140 mm