VEVOR Ηλεκτρική Διπλή Φριτέζα Λαδιού 2 x 8.6 Lt 5000 W 540 x 450 x 300 mm VEVOR SG24L5000W12LIEZIV2
Κωδικός προϊόντος : SG24L5000W12LIEZIV2 ID : 35126
Σύντομη περιγραφή
  • Από ανοξείδωτο ατσάλι
  • Ρυθμιζόμενη θερμοκρασία: 50 - 200 °C
  • 2 δεξαμενές λαδιού: 8.6 Lt/δεξαμενή
  • 2 καλάθια τηγανίσματος: 3.8 Lt/καλάθι
  • Μήκος καλωδίου ρεύματος: 1.3 m
  • Συνολικές διαστάσεις: 540 x 450 x 300 mm
  • Μέγιστη ισχύς: 5000 W
Ηλεκτρική Διπλή Φριτέζα Λαδιού 2 x 8.6 Lt 5000 W 540 x 450 x 300 mm VEVOR SG24L5000W12LIEZIV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Κάθε δεξαμενή της ηλεκτρικής φριτέζας διαθέτει θερμαντικό στοιχείο 2500 W που θερμαίνει γρήγορα το λάδι στην επιθυμητή θερμοκρασία. Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε να μαγειρέψετε το φαγητό σας γρήγορα και προσεκτικά. Η φριτέζα έχει σχεδιαστεί με ανεξάρτητο έλεγχο για κάθε δοχείο με εύρος θερμοκρασίας από 50 έως 200 °C . Επίσης, ένας μηχανισμός θερμικής απενεργοποίησης είναι εξοπλισμένος για να διακόπτει αυτόματα την παροχή ρεύματος εάν το λάδι φτάσει σε θερμοκρασία 230 °C.
Σημείωση: Η συνιστώμενη μέγιστη χωρητικότητα λαδιού σε κάθε δεξαμενή είναι τα 6 Lt.
Η συσκευασία περιλαμβάνει:
  • Τη φριτέζα
  • Τα 2 καλάθια
  • Τις οδηγίες χρήσεως
Χαρακτηριστικά:
  • Από ανοξείδωτο ατσάλι
  • Εύκολος καθαρισμός μετά τη χρήση
  • Υλικό σωλήνων θέρμανσης: SUS 201
  • Μήκος λαβής καλαθιού: 208 mm
  • Διαστάσεις δεξαμενής: 325 x 265 x 145 mm
  • Διαστάσεις καλαθιού: 185 x 205 x 100 m
  • Βάρος: 7.5 Kg
  • Μέγιστη ισχύς: 5000 W