VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Κοπής Αλλαντικών - Τυριών και Ψωμιού 15 mm 180 W VEVOR JYDRQPJ180WJFCEOPV2
Κωδικός προϊόντος : JYDRQPJ180WJFCEOPV2 ID : 37525
Άμεσα Διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 792 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι SUS420 πλάτους 190 mm
  • Εύρος κοπής: 0-15 mm
  • Προστατευτικό ώθησης τροφίμων
  • Προστατευτικό λεπίδας
  • Διαστάσεις: 386 x 264 x 275 mm
  • Ισχύς: 180 W
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Ηλεκτρική Μηχανή Κοπής Αλλαντικών - Τυριών και Ψωμιού 15 mm 180 W VEVOR JYDRQPJ180WJFCEOPV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Η ηλεκτρική μηχανή κοπής, από την εταιρία VEVOR, είναι εξοπλισμένη με μια αναβαθμισμένη λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι SUS420 πλάτους 190 mm, που χειρίζεται αβίαστα διάφορες υφές τροφίμων όπως κατεψυγμένο κρέας, τυρί, ωμό κρέας, μαγειρεμένο κρέας, ζαμπόν και ψωμί. Τροφοδοτείται από έναν κινητήρα 180 W που λειτουργεί στις 80-120 σ.α.λ., επιτρέποντάς σας να κόβετε σε φέτες τα αγαπημένα σας συστατικά αμέσως.
Χαρακτηριστικά:
  • Εύρος κοπής: 0-15 mm
  • Προστατευτικό λεπίδας
  • Αντιολισθητικά λαστιχένια πόδια
  • Υλικό βάσης: Q235
  • Θόρυβος: <80 dB
  • Βάρος: 3.85 Kg
Το προϊόν εισάγεται και διατίθεται από την SPM Network.
Barcode: 1234567132051
Προδιαγραφές Προϊόντος
Ισχύς: 180 W