VEVOR Ηλεκτρικός Γερανός Αλυσίδας VEVOR 500 kg, 4.5 m Ανύψωση DDHLHLCS25MDB0V1HV2
Κωδικός προϊόντος : DDHLHLCS25MDB0V1HV2 ID : 47453
Σύντομη περιγραφή
  • Ικανότητα Ανύψωσης: 1100 lbs / 499 kg
  • Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης: 15 ft / 4.5 m
  • Ισχύς Φορτίου: 580W
  • Υλικό Αλυσίδας: Χάλυβας Κράματος 8620 (G100)
  • Τάση/Συχνότητα: Μονοφασικό, AC230V, 50Hz
  • Μοντέλο Προϊόντος: BDH500
Ηλεκτρικός Γερανός Αλυσίδας VEVOR 500 kg, 4.5 m Ανύψωση DDHLHLCS25MDB0V1HV2
Φορτίο: 1100 lbs / 499 kg
Ύψος Ανύψωσης: 15 ft / 4.5 m
Αλυσίδα Αντοχής
  • Τηλεχειριστήριο: Ενσύρματο, 10 ft / 3 m
  • Ισχυρός Χάλκινος Κινητήρας
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Ανυψώστε σαν Επαγγελματίας
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
Μοντέλο Προϊόντος: BDH500
Βάρος Προϊόντος: 50.6 lbs / 22.934 kg
Ισχύς Φορτίου: 580W
Διάμετρος Σύρματος Αλυσίδας: 0.25 in / 6.3 mm
Διαστάσεις Προϊόντος: 15.0 x 8.2 x 20.1 in / 380 x 208 x 510 mm