VEVOR Ηλεκτρικός Κινητήρας Συνεχούς Ρεύματος Χωρίς Ψήκτρες 4900 RPM 72V 3000W VEVOR ZLDJWS3KW72VWZDKZV9
Κωδικός προϊόντος : ZLDJWS3KW72VWZDKZV9 ID : 36717
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ
Σύντομη περιγραφή
  • Τάση εισόδου: 72V DC
  • Ισχύς εξόδου: 3000W
  • Ονομαστικό ρεύμα: 43Α
  • Ονομαστική ταχύτητα: 4900 RPM
  • Μέγιστη ταχύτητα: 5800 RPM
  • Γρανάζια: T8F-11 δόντια
  • Ιπποδύναμη: 4.07 HP
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Ηλεκτρικός Κινητήρας Συνεχούς Ρεύματος Χωρίς Ψήκτρες 4900 RPM 72V 3000W VEVOR ZLDJWS3KW72VWZDKZV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μπορείτε να αλλάξετε την περιστροφή είτε προς τη φορά των δεικτών του ρολογιού είτε αριστερόστροφα αντιστρέφοντας τα καλώδια τροφοδοσίας του. Ο κινητήρας, έχει ισχύ 3000 W, ονομαστική ταχύτητα 4900 RPM και μέγιστη ταχύτητα 5800 RPM. Έτσι, είναι σε θέση να παρέχει γρήγορη ταχύτητα και ισχυρή κίνηση για τα μηχανήματα σας.
Η συσκευασία περιλαμβάνει:
  • Τον ηλεκτρικό κινητήρα
  • Τον διακόπτη 3 ταχυτήτων
  • Την περιστρεφόμενη λαβή γκαζιού
  • Τον ελεγκτή ταχύτητας
  • Το κλειδί της μίζας
  • Το σετ με τις βίδες στερέωσης
Χαρακτηριστικά:
  • Τάση εισόδου: 72V DC
  • Ισχύς εξόδου: 3000W
  • Ονομαστικό ρεύμα: 43Α
  • Γρανάζια: T8F-11 δόντια
  • Ιπποδύναμη: 4.07 HP
  • Ονομαστική ροπή: 6 N.m
  • Μέγιστο ρεύμα: 65Α
  • Ρεύμα χωρίς φορτίο: ≤ 4.5A
  • Μέγιστη απόδοση: ≥ 85%
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: < 120 °C
  • Μήκος άξονα: 134 mm
  • Διάμετρος άξονα: 12 mm
  • Διάμετρος κινητήρα: 107 mm
  • Μήκος (χωρίς άξονα): 135 mm
  • Μήκος (με Άξονα): 160 mm
  • Καθαρό βάρος κινητήρα: 4.7 Kg
  • Διαστάσεις: 169 x 107 x 110 mm
  • Μοντέλο ελεγκτή: BY24WF01-B
  • Ρεύμα ελεγκτή: 65Α
  • Βαθμός φάσης ελεγκτή: 120°
  • Απόδοση μετατροπής ελεγκτή: 90%