VEVOR Καλώδιο Φόρτισης EV VEVOR Type 2 σε Type 2 32A 5m 22kW TPU OBDDCCD22KW5MCAXZV0
Κωδικός προϊόντος : OBDDCCD22KW5MCAXZV0 ID : 39906
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Καλωδίου Φόρτισης VEVORΚαλώδιο Φόρτισης Ηλεκτρικού Οχήματος VEVOR
  • Υψηλή Συμβατότητα: Συμβατό με πολλούς τύπους ηλεκτρικών οχημάτων.
  • Πιστοποίηση CE & TUV: Εγγυημένη ασφάλεια και αξιοπιστία.
  • Υπερταχεία Φόρτιση: Μέγιστη ισχύς 22 kW για γρήγορη φόρτιση.
  • Καθαρός Χαλκός: Καλώδιο από καθαρό χαλκό για βέλτιστη αγωγιμότητα.
  • Σχεδιασμός με Σκέψη: Ανθεκτικό υλικό και εργονομικός σχεδιασμός.
  • Εύκολο στη Μεταφορά: Ελαφρύ και εύκολο στη μεταφορά με μήκος 5 μέτρα.
Καλώδιο Φόρτισης EV VEVOR Type 2 σε Type 2 32A 5m 22kW TPU OBDDCCD22KW5MCAXZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Καλώδιο Φόρτισης Ηλεκτρικού Οχήματος VEVOR Type 2 σε Type 2 - 32A 5m 22kW TPU
Υψηλή Συμβατότητα
Πιστοποίηση CE & TUV
Εύκολο στη Μεταφορά
Σχεδιασμένο για εύκολη αποθήκευση και μεταφορά, το καλώδιο είναι ιδανικό για χρήση εν κινήσει.
Υπερταχεία Φόρτιση
Με μέγιστη ισχύ 22 kW και ρεύμα 32A, το καλώδιο προσφέρει γρήγορη φόρτιση για να είστε πάντα έτοιμοι να ξεκινήσετε.
Καθαρός Χαλκός
Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από καθαρό χαλκό, εξασφαλίζοντας άριστη αγωγιμότητα και αντοχή.
Προσεγμένος Σχεδιασμός
  • Υλικό Επαφής: Κράμα Χαλκού, Επινικελωμένο με Ασήμι
  • Υλικό Περιβλήματος: Θερμοπλαστικό, Ανθεκτικό στη Φλόγα
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: -30℃ έως 55℃ / -22 έως 131℉
  • Φάση: Τριφασικό
  • Διατομή Καλωδίου: 5*6mm² + 1*0.75mm², TPU