VEVOR Κεραμικός Τροχός VEVOR 9.8" με Πεντάλ & Εργαλεία 350W SJ350W0300RPM8VTNV2
Κωδικός προϊόντος : SJ350W0300RPM8VTNV2 ID : 41280
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Κεραμικού Τροχού VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Κεραμικού Τροχού VEVOR
  2. Κατεύθυνση Περιστροφής: Δεξιόστροφα & Αντίθετα από τη φορά των δεικτών του ρολογιού
  4. Ισχύς: 350W 220V
Κεραμικός Τροχός VEVOR 9.8" με Πεντάλ & Εργαλεία 350W SJ350W0300RPM8VTNV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κεραμικός Τροχός 9.8in με Πεντάλ και Εργαλεία Γλυπτικής
Συνεπής Δημιουργική Απόδοση
Γλυπτική Χωρίς Διακοπή
Με ισχύ 350W και δυνατότητα περιστροφής δεξιόστροφα και αριστερόστροφα, μπορείτε να δημιουργήσετε με άνεση και ακρίβεια.
Ελευθερία Κίνησης
Εύκολος Καθαρισμός
Δημιουργήστε με Ηρεμία
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Διάμετρος Περιστρεφόμενου Δίσκου: 9.8 in / 25 cm
  • Κατεύθυνση Περιστροφής: Δεξιόστροφα & Αριστερόστροφα
  • Μέγιστο Φορτίο Πηλού: 11 lbs / 5 kg
  • Καθαρό Βάρος: 24.5 lbs / 11.1 kg
  • Ισχύς: 350W 220V
  • Μέγεθος Λεκάνης ABS: φ 16 × 3.9 in / 40.5 × 10 cm
  • Ταχύτητα Περιστροφής: 60-300 rpm
  • Μέγεθος Προϊόντος: 20.3 × 16 × 14.4 in / 51.5 × 40.5 × 36.5 cm