VEVOR Κουτί Ηλεκτρικών VEVOR 20"x16"x8" Ανοξείδωτο IP66 BXGDQX20X16X4VPKIV0
Κωδικός προϊόντος : BXGDQX20X16X4VPKIV0 ID : 45623
Κύρια Χαρακτηριστικά
  • Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι SUS304
  • Διαστάσεις: 20" x 16" x 8" (50 x 40 x 20 cm)
  • Προστασία: NEMA 4/NEMA 4X/IP66
  • Εγκατάσταση: Τοποθέτηση σε τοίχο
  • Αδιάβροχο: IP66
  • Βάρος: 20.1 lbs (9.1 kg)
Κουτί Ηλεκτρικών VEVOR 20"x16"x8" Ανοξείδωτο IP66 BXGDQX20X16X4VPKIV0
Ανακαλύψτε το κουτί ηλεκτρικών εξαρτημάτων VEVOR, κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 304, με διαστάσεις 20"x 16"x 8". Ιδανικό για εξωτερική χρήση, αυτό το κουτί προσφέρει αξιόπιστη προστασία για τα ηλεκτρονικά σας εξαρτήματα.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ανθεκτικοί Μεντεσέδες & Κλείδωμα: Εξασφαλίζουν την ασφάλεια και την αντοχή του κουτιού.
  • Μειώστε το Κόστος Συντήρησης: Κατασκευασμένο για να αντέχει στις πιο δύσκολες συνθήκες.
  • Προ-τρυπημένες Οπές: Διευκολύνουν την εγκατάσταση και τη σύνδεση.
  • Πολυλειτουργική Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες χρήσεις, από βιομηχανικές έως οικιακές.
  • Υψηλής Ποιότητας Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει πλάκα στήριξης για εύκολη τοποθέτηση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Εσωτερικές Διαστάσεις: 19.6 x 15.6 x 7.2 in / 49.7 x 39.7 x 18.3 cm
  • Μέγεθος Κάτω Εξόδου: 6.7 x 2 in / 17 x 5 cm
  • Κύριο Υλικό: SUS304
  • Συνολικές Διαστάσεις: 20 x 16 x 8 in / 50 x 40 x 20 cm