VEVOR Λαβίδες Σιδηρουργού VEVOR, Σετ 4 Τεμαχίων, 18” DVBITWOLFZV18ZMZUV0
Κωδικός προϊόντος : DVBITWOLFZV18ZMZUV0 ID : 45439
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 837 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εκτεταμένος Σχεδιασμός Λαβής
  • Εργονομικός Σχεδιασμός
  • Ανθεκτική Κατασκευή από Ανθρακούχο Χάλυβα
  • Ποιότητα Χάλυβα A3
  • Συνδυασμός Κοινών Σιαγόνων
  • Τέσσερις Κοινές Συνδυασμοί Σιαγόνων
Λαβίδες Σιδηρουργού VEVOR, Σετ 4 Τεμαχίων, 18” DVBITWOLFZV18ZMZUV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Λαβίδες Σιδηρουργού, 18” 4 Τεμάχια
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Συνδυασμός Κοινών Σιαγόνων: Περιλαμβάνει τέσσερις κοινούς τύπους σιαγόνων για ποικιλία εργασιών.
  • Εργονομικός Σχεδιασμός: Σχεδιασμένες για άνετη χρήση και μείωση της κόπωσης.
Διαστάσεις Προϊόντος
  • Wolf Tongs: 18" x 1.5" x 0.75" / 458 x 38 x 19.0 mm ±10 mm
  • ZV Tongs: 18.2" x 3.07" x 2.06" / 463 x 78 x 52.3 mm ±10 mm
  • Gripping Tongs: 18.3" x 2.36" x 0.75" / 465 x 60 x 19 mm ±10 mm
  • V-Bit Tongs: 18.1" x 2.68" x 0.7" / 461 x 68 x 18 mm ±10 mm