VEVOR Μαγνητικό Δράπανο VEVOR 980W 220V-240V, 680 rpm, 35MM για Διάτρηση & Κοπή Μετάλλων BRM35LYCLZ0000001V2
Κωδικός προϊόντος : BRM35LYCLZ0000001V2 ID : 41922
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Magnetic Drill Κορυφαία Χαρακτηριστικά VEVOR Magnetic Drill
  1. Εξαιρετική Απόδοση: Ισχυρός κινητήρας 980W για αποτελεσματική διάτρηση.
  2. Πρακτικά Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει διάφορα εξαρτήματα για πολλαπλές εφαρμογές.
  3. Ισχύς Μαγνητικής Κράτησης: 10,000 N για ασφαλή και σταθερή λειτουργία.
  4. Ανθεκτική Κατασκευή: Σχεδιασμένο με οπές ψύξης για προστασία από τη σκόνη.
  5. Λεπτομερής Σχεδιασμός: Εύκολη ρύθμιση και χρήση με εργονομικό σχεδιασμό.
  6. Πολλαπλές Εφαρμογές: Ιδανικό για διάτρηση και κοπή σε διάφορα μεταλλικά υλικά.
Μαγνητικό Δράπανο VEVOR 980W 220V-240V, 680 rpm, 35MM για Διάτρηση & Κοπή Μετάλλων BRM35LYCLZ0000001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 220V-240V
Ανακαλύψτε το VEVOR Μαγνητικό Δράπανο, μια ισχυρή και πολυλειτουργική μηχανή διάτρησης μετάλλων με ισχύ 980W και ταχύτητα 680 rpm. Ιδανικό για διάτρηση και κοπή, προσφέρει εξαιρετική απόδοση και πρακτικά αξεσουάρ για κάθε σας ανάγκη.
Εξαιρετική Απόδοση
Με μέγιστη διάμετρο διάτρησης 1.5-13 mm με πλήρες τρυπάνι και 12-35 mm με πυρηνικό τρυπάνι, το μοντέλο BRM-35 είναι ιδανικό για διάφορες εφαρμογές. Η μέγιστη απόσταση ταξιδιού είναι 150 mm, ενώ η μέγιστη διάτρηση βάθους με πυρηνικό τρυπάνι φτάνει τα 50 mm.
Πρακτικά Αξεσουάρ
Ισχυρή Μαγνητική Δύναμη
Ανθεκτική Κατασκευή
Ποικιλία Εφαρμογών
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Τροφοδοσία: 240V 50 Hz
  • Ισχύς: 980 watts
  • Διαστάσεις μαγνητικού ποδιού: 160 x 80 mm