VEVOR Μετασχηματιστής Τάσης VEVOR 2000W, Βαρέως Τύπου, CE Certified DYZHQ110V230VD806V2
Κωδικός προϊόντος : DYZHQ110V230VD806V2 ID : 43440
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 747 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλή Ικανότητα Φόρτωσης: Με ισχύ 2000W, μπορεί να υποστηρίξει βαριά ηλεκτρικά φορτία χωρίς προβλήματα.
  • Σχεδιασμός με Σκέψη: Ο εργονομικός σχεδιασμός του επιτρέπει εύκολη χρήση και εγκατάσταση.
  • Εύκολη Χρήση: Η απλή λειτουργία του καθιστά τη μετατροπή τάσης γρήγορη και χωρίς κόπο.
  • Διπλής Κατεύθυνσης Μετατροπή Τάσης: Υποστηρίζει μετατροπή τάσης από 110V σε 220V και αντίστροφα, προσφέροντας ευελιξία στη χρήση.
Μετασχηματιστής Τάσης VEVOR 2000W, Βαρέως Τύπου, CE Certified DYZHQ110V230VD806V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μετασχηματιστής Τάσης VEVOR, 2000W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Πολλαπλές Υποδοχές: Διαθέτει υποδοχές για ΗΠΑ και ΕΕ, καθώς και θύρα USB 5V για επιπλέον ευκολία.
  • Σχεδιασμός με Σκέψη: Εύχρηστος και πρακτικός σχεδιασμός για καθημερινή χρήση.
  • Ανθεκτική Μεταλλική Κατασκευή: Κατασκευασμένος από ανθεκτικό μέταλλο για μακροχρόνια χρήση.
  • Διπλής Κατεύθυνσης Μετατροπή Τάσης: Ικανότητα μετατροπής τάσης και στις δύο κατευθύνσεις.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • USB: 5V
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 240 x 185 x 200 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: SV-2000VA
  • Συχνότητα: 50-60 Hz
  • Είσοδος Τάσης: AC 110V/220V
  • Ρεύμα: 15A
  • Έξοδος Τάσης: AC 110V/220V
  • Καθαρό Βάρος: 6.7 kg
  • Ισχύς: 2000W