VEVOR Μεταφορική Ταινία VEVOR 71x7.8", Ανοξείδωτη, Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα, Διπλό Κάγκελο PDSSJ71X78INYBXO3V2
Κωδικός προϊόντος : PDSSJ71X78INYBXO3V2 ID : 47401
Σύντομη περιγραφή
VEVOR Ζώνη Μεταφοράς Κύρια Χαρακτηριστικά της VEVOR Ζώνης Μεταφοράς
  • Προστασία Υπερθέρμανσης: Ενσωματωμένη προστασία για την αποφυγή υπερθέρμανσης του κινητήρα.
  • Προστασία Ρεύματος: Διαθέτει προστασία για την αποφυγή υπερφόρτωσης του συστήματος.
  • Όριο Φορτίου: Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου 93.70 lbs/42.5 kg.
Μεταφορική Ταινία VEVOR 71x7.8", Ανοξείδωτη, Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα, Διπλό Κάγκελο PDSSJ71X78INYBXO3V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ζώνη Μεταφοράς, 71 x 7.8 ίντσες Τραπέζι Μεταφοράς
Βιομηχανικής Ποιότητας Υλικό
  • Κατασκευασμένο από Ανοξείδωτο Ατσάλι 201 για αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
Ζώνη Μεταφοράς PVC
  • Αντιστατική ζώνη για ασφαλή και ομαλή μεταφορά προϊόντων.
Πολλαπλές Ρυθμίσεις
  • Ρυθμιζόμενη ταχύτητα με δυνατότητα διπλής κατεύθυνσης, έως 31.5 m/min.
Προστασία από Υπερθέρμανση
  • Ενσωματωμένη προστασία για αποφυγή υπερθέρμανσης του μοτέρ.
Ποικίλες Εφαρμογές
  • Ιδανικό για βιομηχανικές εφαρμογές, όπως κωδικοποίηση inkjet και άλλες διαδικασίες παραγωγής.
Προστασία Ρεύματος
  • Προστασία από υπερφόρτωση για ασφαλή λειτουργία.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Αριθμός Μοντέλου: MS18020
  • Βάρος Προϊόντος: 47.40 lbs/21.5 kg
  • Διαστάσεις Ζώνης: 71 x 7.8 in/1803.4 x 198.1 mm
  • Πλάτος Τραπέζιου: 9.9 in/252 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 70.67 x 14.25 x 35.83 in/1795 x 362 x 910 mm