VEVOR Μηχανή Θερμομεταφοράς 5 σε 1 & Κοπτικό Plotter 720 mm VEVOR THJ3838+KZJ-72001V2
Κωδικός προϊόντος : THJ3838+KZJ-72001V2 ID : 41159
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Μηχανής Κορυφαία Χαρακτηριστικά VEVOR Μηχανής
  • Καλή Συνδυασμένη Χρήση: Ιδανική για μεταφορά εικόνων σε T-shirts και τσάντες.
  • Εξαιρετική Ικανότητα Κοπής: Μέγιστο πλάτος κοπής 630MM/24.8".
  • Εξαιρετική Επίδραση Πρέσας Θερμότητας: Μέγεθος πλάκας θέρμανσης 38 x 38 cm.
  • Ψηφιακός Πρακτικός Ελεγκτής: Εύρος θερμοκρασίας 200-450 °F (95-232 °C).
  • Θύρες USB & Σειριακές: Για εύκολη σύνδεση και χρήση.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα για άμεση χρήση.
Μηχανή Θερμομεταφοράς 5 σε 1 & Κοπτικό Plotter 720 mm VEVOR THJ3838+KZJ-72001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μηχανή Θερμομεταφοράς 5 σε 1 + Κοπτικό Plotter 720 mm
Κορυφαία Συνδυαστική Χρήση
Η μηχανή θερμομεταφοράς και το κοπτικό plotter συνεργάζονται άψογα για να σας προσφέρουν την καλύτερη δυνατή εμπειρία δημιουργίας. Με μέγιστο πλάτος τροφοδοσίας χαρτιού 720 mm και πλάκα θέρμανσης 38 x 38 cm, μπορείτε να δημιουργήσετε εντυπωσιακά σχέδια με ακρίβεια.
Εξαιρετική Ικανότητα Κοπής
Το κοπτικό plotter διαθέτει πίεση κοπής 10-500 g και ταχύτητα κοπής 10-800 mm/s, επιτρέποντάς σας να κόβετε με ακρίβεια και ταχύτητα. Η επαναληπτική ακρίβεια 0.01 mm εξασφαλίζει τέλεια αποτελέσματα κάθε φορά.
Εξαιρετική Απόδοση Θερμομεταφοράς
Ψηφιακός Πρακτικός Ελεγκτής
Συνδέσεις USB & Serial
Πλήρης Εξοπλισμός
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Μέγιστο Πλάτος Τροφοδοσίας Χαρτιού: 720 mm / 28.3"
  • Μέγεθος Πλάκας Θέρμανσης: 15" x 15" (38 x 38 cm)
  • Πίεση Κοπής: 10-500 g
  • Ταχύτητα Κοπής: 0.4"-31.5"/s / 10-800 mm/s
  • Ονομαστική Τάση: 110V