VEVOR Μηχανή Κοπής Δέρματος VEVOR 260x150mm Χειροκίνητη Πρέσα για Δέρμα και Υλικά PGYHJSD260X150001V0
Κωδικός προϊόντος : PGYHJSD260X150001V0 ID : 45816
Κορυφαία Χαρακτηριστικά
  • Εξαιρετική Ποιότητα: Κατασκευασμένη από ανθεκτικό χάλυβα μαγγανίου για μακροχρόνια χρήση.
  • Ανθεκτικό Ρουλεμάν Βελόνας: Εξασφαλίζει ομαλή και ακριβή λειτουργία.
  • Διπλός Οδηγός Άξονας: Παρέχει σταθερότητα και ακρίβεια κατά την κοπή.
  • Μεγάλη Κάτω Πλάκα: Προσφέρει ευρύχωρη επιφάνεια εργασίας για διάφορα υλικά.
  • Χωρίς Απαιτήσεις Συντήρησης: Σχεδιασμένη για εύκολη χρήση χωρίς ανάγκη συντήρησης.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανική για κοπή και ανάγλυφη επεξεργασία δέρματος και άλλων υλικών.
Μηχανή Κοπής Δέρματος VEVOR 260x150mm Χειροκίνητη Πρέσα για Δέρμα και Υλικά PGYHJSD260X150001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μηχανή Κοπής Δέρματος VEVOR 260x150mm
Εξαιρετική Ποιότητα
  • Ανθεκτικό Ρουλεμάν Βελόνας: Εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση χωρίς φθορές.
  • Μεγάλη Κάτω Πλάκα: Ιδανική για κοπή μεγάλων κομματιών υλικού.
  • Χωρίς Απαιτήσεις Συντήρησης: Απλή και εύκολη στη χρήση χωρίς ανάγκη για συχνή συντήρηση.
Ευρεία Εφαρμογή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Διαδρομή: Μέγιστο 0.4 in / 10 mm
  • Πλάτος Τροφοδοσίας: 11.8 in / 300 mm
  • Μέγεθος Άνω Πλάκας: 10.2 x 5.9 in / 260 x 150 mm
  • Υλικό: Χάλυβας Μαγγανίου
  • Καλύτερη Εργασία: 0.2 in / 5 mm
  • Πίεση: 3307 lbs / 1.5 τόνος
  • Καθαρό Βάρος: 50.7 lbs / 23 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 15.4 x 8.3 x 18.5 in / 39 x 21 x 47 cm