VEVOR Μίνι Κεραμικός Τροχός VEVOR με Εργαλεία & Ποδιά 30W XSLPJXNLS30W00GROV2
Κωδικός προϊόντος : XSLPJXNLS30W00GROV2 ID : 41277
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 419 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά του VEVOR Pottery Wheel Mini Κορυφαία Χαρακτηριστικά του VEVOR Pottery Wheel Mini
  • Διάμετρος Περιστρεφόμενου Δίσκου: 2.6 in / 6.5 cm; 3.9 in / 10 cm
  • Κατεύθυνση Περιστροφής: Δεξιόστροφα & Αντίθετα από τη φορά των δεικτών του ρολογιού
  • Μέγιστο Φορτίο Πηλού: 2.2 lbs / 1 kg
  • Ισχύς: 30W 220V
  • Ταχύτητα Περιστροφής: 0-300 rpm
  • Καθαρισμός: Εύκολος καθαρισμός με αποσπώμενη λεκάνη ABS
Μίνι Κεραμικός Τροχός VEVOR με Εργαλεία & Ποδιά 30W XSLPJXNLS30W00GROV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κεραμικός Τροχός Mini με Εργαλεία Γλυπτικής και Ποδιά
Απόδοση που Ανταποκρίνεται στις Επιθυμίες σας
Γλυπτική Χωρίς Διακοπή
Με ισχύ 30W και δυνατότητα περιστροφής και στις δύο κατευθύνσεις (δεξιόστροφα και αριστερόστροφα), μπορείτε να διαμορφώσετε τον πηλό σας με ακρίβεια και ευκολία.