VEVOR Οθόνη Προβολής VEVOR 150" με Βάση για Εξωτερικό Χώρο DSTPMYC150IOC3LUQV0
Κωδικός προϊόντος : DSTPMYC150IOC3LUQV0 ID : 39646
Άμεσα Διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 936 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Οθόνης Προβολής VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Οθόνης Προβολής VEVOR
  • Μέγεθος Οθόνης: 136.6" x 79.5" (347 x 201.9 cm)
  • Διαγώνιος: 150" (381 cm)
  • Γωνία Θέασης: 160 Μοίρες
  • Υλικό Οθόνης: Υψηλής Ποιότητας Ύφασμα Oxford
  • Αναλογία Εικόνας: 16:9
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Οθόνη Προβολής VEVOR 150" με Βάση για Εξωτερικό Χώρο DSTPMYC150IOC3LUQV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Οθόνη Προβολής Εξωτερικού Χώρου με Βάση, 150" Φορητή Οθόνη Προβολής
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • 16:9 HD Οθόνη Προβολής: Απολαύστε καθαρές και ζωντανές εικόνες με την υψηλής ανάλυσης οθόνη.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Η οθόνη είναι εύκολη στη συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση.
  • Εύκολη Μεταφορά: Περιλαμβάνει τσάντα αποθήκευσης για εύκολη μεταφορά και αποθήκευση.
Προδιαγραφές:
  • Διαγώνιος: 150" / 381 cm
  • Αναλογία Εικόνας: 16:9
  • Ύψος Ανοιγμένης Οθόνης: 111.3" / 282.7 cm
  • Μήκος Τσάντας Αποθήκευσης: 43.7" / 111 cm