VEVOR Πλέγμα VEVOR 1/4" 36x50ft 23 Ga για Περίφραξη Κοτόπουλων DXGSWL36IN50RFBR9V0
Κωδικός προϊόντος : DXGSWL36IN50RFBR9V0 ID : 40654
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 609 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Hardware Cloth Κορυφαία Χαρακτηριστικά VEVOR Hardware Cloth
  1. Ισχυρός Συγκολλημένος Σχεδιασμός - Εξασφαλίζει αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  2. Μικρό Πλέγμα 1/4 ιντσών - Ιδανικό για προστασία και ασφάλεια.
  3. Ανθεκτική Γαλβανισμένη Κατασκευή - Προστασία από τη διάβρωση και τις καιρικές συνθήκες.
  4. Εύκολη Κοπή και Χειρισμός - Διευκολύνει την εγκατάσταση και την προσαρμογή.
  5. Ασφαλής Συσκευασία - Εξασφαλίζει την ακεραιότητα του προϊόντος κατά τη μεταφορά.
  6. Πολυχρηστική Χρήση - Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές, όπως περίφραξη κοτόπουλων.
Πλέγμα VEVOR 1/4" 36x50ft 23 Ga για Περίφραξη Κοτόπουλων DXGSWL36IN50RFBR9V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Συρματόπλεγμα 1/4" 36in x 50ft 23 Ga Ρολό Πλέγματος Κοτόπουλου
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ισχυρή Συγκολλημένη Κατασκευή: Εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή και αξιοπιστία.
  • Μικρό Πλέγμα 1/4 ίντσας: Ιδανικό για προστασία από μικρά ζώα και έντομα.
  • Ασφαλής Συσκευασία: Προστατεύει το προϊόν κατά τη μεταφορά.
  • Εύκολη Κοπή και Χειρισμός: Διευκολύνει την εγκατάσταση και την προσαρμογή.
  • Ανθεκτικό Γαλβανισμένο Συρματόπλεγμα: Προστασία από τη σκουριά και τις καιρικές συνθήκες.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικό για κήπους, φράχτες, και άλλες εφαρμογές.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Μέγεθος: 36in×50ft / 915mm×15.24mm
  • Χρώμα: Ασημί
  • Αριθμός Μοντέλου: SS14143650G
  • Επίστρωση: Γαλβανισμένο με ζεστό βύθισμα
  • Καθαρό Βάρος: 7.3kg / 16.1lbs
  • Κύριο Υλικό: Γαλβανισμένο Ατσάλινο Σύρμα
  • Μέγεθος Πλέγματος: 0.25 x 0.25in / 6.35x6.35mm