VEVOR Πολυμηχάνημα Θερμομεταφοράς 5 σε 1 & Κοπτικό Βινυλίου 53" για Εκτυπώσεις και Χειροτεχνίες FM1151+KZJ-135001V2
Κωδικός προϊόντος : FM1151+KZJ-135001V2 ID : 41734
Σύντομη περιγραφή
  • Ρυθμιζόμενη Δύναμη & Ταχύτητα: Προσαρμόστε την πίεση κοπής από 10 έως 500g και την ταχύτητα κοπής από 10 έως 800 mm ανά δευτερόλεπτο.
  • Υψηλή Απόδοση: Ισχύς 1200W για αποτελεσματική λειτουργία και γρήγορη θέρμανση.
  • Σχεδιασμός Περιστροφής 360°: Επιτρέπει εύκολη πρόσβαση και ασφαλή λειτουργία.
  • Ακριβής Έλεγχος: Ακρίβεια επανάληψης 0.0004" / 0.01 mm για ακριβείς κοπές και εκτυπώσεις.
  • Εύρος Θερμοκρασίας: Ρυθμιζόμενο από 200 έως 450 °F / 95 έως 232 °C για διάφορες εφαρμογές.
Πολυμηχάνημα Θερμομεταφοράς 5 σε 1 & Κοπτικό Βινυλίου 53" για Εκτυπώσεις και Χειροτεχνίες FM1151+KZJ-135001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
5 σε 1 Θερμομεταφορά 12"x15" με Κόφτη Βινυλίου 53" και Εκτυπωτή Γραφικών
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Λεπτομέρειες με Προσοχή: Ρυθμιζόμενο ύψος από 13.5" έως 17" / 34.3-43.2 cm.
  • Εύκολη Συνδυασμένη Χρήση: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές.
Περιλαμβάνει:
  • Πρέσα Πιάτων #1: Μέγιστη Διάμετρος 5" / 12.7 cm, Χρονόμετρο: 0 - 999 δευτερόλεπτα.
  • Πρέσα Πιάτων #2: Μέγιστη Διάμετρος 6" / 15.2 cm.
  • Πρέσα Καπέλων: 6" x 3" / 15 x 7.6 cm (Καμπύλη).
  • Πρέσα Κούπας: Διάμετρος 3"-3.5" / 7.6 x 8.9 cm (11 OZ).
  • Πρέσα Πλακών (Επικάλυψη Teflon): 12" x 15" / 29 x 38 cm.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μνήμη: 2 MB.
  • Μέγιστο Πλάτος Κοπής: 49.6" / 1260 mm.
  • Μέγιστη Τροφοδοσία Χαρτιού: 53.1" / 1350 mm.
  • Τροφοδοσία Ρεύματος: 110V.